Czarna sobota Trampkarzy

O tym weekendzie młodzi piłkarze KKS Acropol Kalisz z pewnością będą chcieli jak najszybciej zapomnieć. Zarówno nasi Trampkarze Starsi jak i młodsi wrócili z meczów z Górnikiem Konin z bagażem ośmiu goli.

Jedynego gola na boisku rywala zdobył Wiktor Kleczewski. W starciu młodszych zawodników podopieczni Mateusza Bodusza i Adama Zielińskiego walczyli jak równy z równym do 60 minuty. Ostatnie 10 minut należało jednak do zawodników Górnika, którzy w tym czasie zdobyli aż pięć goli zwyciężając ostatecznie 8:1.

Podobny przebieg miał mecz Trampkarzy Starszych. Gracze Łukasza Miłka szybko stracili bramkę, jednak póki mieli siły starali się walczyć jak równym. Tej energii starczyło tylko na pierwszą część meczu, bo w drugiej miejscowi zdobyli aż siedem goli nie dając sobie przy tym strzelić żadnego.

W następnym meczu Trampkarze Starsi zagrają z UKS FA Ostrów Wielkopolski, natomiast młodsi zmierzą się z Wartą Poznań.