Serio, trwaj! Zapraszamy wszystkich na mecz z Wierzycą Pelplin!

Kapitalna passa niebiesko-biało-zielonych trwa w najlepsze. Wszyscy liczymy na to, że po jutrzejszym spotkaniu z Wierzycą Pelplin kaliszanie w końcu zasiądą na fotelu lidera!

Wierzyca drugi sezon występuje na trzecioligowych boiskach. W poprzednim sezonie kaliszanie zwyciężyli w Pelplinie 1:0, natomiast przy ul. Łódzkiej górą byli zawodnicy Wierzycy wygrywając 2:0.

W obecnej kampanii nasz sobotni rywal spisuje się średnio. Osiem punktów wywalczone w 10 meczach, na które składają się dwa zwycięstwa i dwa remisy daje obecnie 14 miejsce w ligowej tabeli. W poprzednim tygodniu podopieczni trenera Pawła Pagieły ulegli Sokołowi Kleczew 1:3.

Podczas meczu z Wierzycą otwarty oczywiście będzie Sektor Rodzinny, o którego atrakcjach przeczytać możecie tutaj. Pierwszy raz dzięki współpracy z RCKiK podstawiony zostanie również ambulans, w którym będzie można oddać krew i zarejestrować się w bazie potencjalnych Dawców komórek macierzystych.

Bilety na ten mecz zakupić można online za pośrednictwem portalu bilety.cotutam.pl oraz w kasach stadionu. Ceny wejściówek wynoszą 15 zł (rodzinny 1+2), 10 zł (normalny) i 5 zł (ulgowy). Dzieci do 10 roku życia na to spotkanie mają wstęp wolny.