III liga 2016/2017, grupa II


1. kolejka – 6-7 sierpnia

Świt Skolwin (Szczecin) – Leśnik Manowo 2:0
Górnik Konin – Sokół Kleczew 3:0
Pogoń Lębork – KKS Kalisz 2:3
Chemik Bydgoszcz – GKS Przodkowo 0:2
Bałtyk Gdynia – Wda Świecie 1:1
Elana Toruń – Gwardia Koszalin 0:1
Polonia Środa Wielkopolska – Jarota Jarocin 0:4
Vineta Wolin – KS Chwaszczyno 4:2
Pogoń II Szczecin – Lech II Poznań 0:1

2. kolejka – 13-14 sierpnia

Świt Skolwin (Szczecin) – Lech II Poznań 0:1
KS Chwaszczyno – Pogoń II Szczecin 2:1
Jarota Jarocin – Vineta Wolin 3:0
Gwardia Koszalin – Polonia Środa Wielkopolska 2:2
Wda Świecie – Elana Toruń 1:2
GKS Przodkowo – Bałtyk Gdynia 1:2
KKS Kalisz – Chemik Bydgoszcz 0:2
Sokół Kleczew – Pogoń Lębork 1:0
Leśnik Manowo – Górnik Konin 1:0

3. kolejka – 20-21 sierpnia

Górnik Konin – Świt Skolwin (Szczecin) 1:1
Pogoń Lębork – Leśnik Manowo 2:0
Chemik Bydgoszcz – Sokół Kleczew 0:3
Bałtyk Gdynia – KKS Kalisz 1:0
Elana Toruń – GKS Przodkowo 2:2
Polonia Środa Wielkopolska – Wda Świecie 1:3
Vineta Wolin – Gwardia Koszalin 0:0
Pogoń II Szczecin – Jarota Jarocin 1:1
Lech II Poznań – KS Chwaszczyno 2:1

4. kolejka – 27-28 sierpnia

Świt Skolwin (Szczecin) – KS Chwaszczyno 2:2
Jarota Jarocin – Lech II Poznań 2:1
Gwardia Koszalin – Pogoń II Szczecin 1:0
Wda Świecie – Vineta Wolin 1:0
GKS Przodkowo – Polonia Środa Wielkopolska 2:2
KKS Kalisz – Elana Toruń 1:5
Sokół Kleczew – Bałtyk Gdynia 2:1
Leśnik Manowo – Chemik Bydgoszcz 1:3
Górnik Konin – Pogoń Lębork 0:1

5. kolejka – 3-4 września

Pogoń Lębork – Świt Skolwin (Szczecin) 3:3
Chemik Bydgoszcz – Górnik Konin 2:1
Bałtyk Gdynia – Leśnik Manowo 1:0
Elana Toruń – Sokół Kleczew 4:1
Polonia Środa Wielkopolska – KKS Kalisz 2:3
Vineta Wolin – GKS Przodkowo 1:1
Pogoń II Szczecin – Wda Świecie 4:2
Lech II Poznań – Gwardia Koszalin
KS Chwaszczyno – Jarota Jarocin 2:0

6. kolejka – 10-11 września

Świt Skolwin (Szczecin) – Jarota Jarocin 3:4
Gwardia Koszalin – KS Chwaszczyno 2:1
Wda Świecie – Lech II Poznań 0:4
GKS Przodkowo – Pogoń II Szczecin 5:1
KKS Kalisz – Vineta Wolin 4:1
Sokół Kleczew – Polonia Środa Wielkopolska 1:1
Leśnik Manowo – Elana Toruń 1:4
Górnik Konin – Bałtyk Gdynia 0:3
Pogoń Lębork – Chemik Bydgoszcz 1:3

7. kolejka – 17-18 września

Chemik Bydgoszcz – Świt Skolwin (Szczecin) 1:4
Bałtyk Gdynia – Pogoń Lębork 1:0
Elana Toruń – Górnik Konin 3:0
Polonia Środa Wielkopolska – Leśnik Manowo 4:0
Vineta Wolin – Sokół Kleczew 1:2
Pogoń II Szczecin – KKS Kalisz 1:0
Lech II Poznań – GKS Przodkowo 0:4
KS Chwaszczyno – Wda Świecie 5:3
Jarota Jarocin – Gwardia Koszalin 0:3

8. kolejka – 24-25 września

Świt Skolwin (Szczecin) – Gwardia Koszalin
Wda Świecie – Jarota Jarocin
GKS Przodkowo – KS Chwaszczyno
KKS Kalisz – Lech II Poznań
Sokół Kleczew – Pogoń II Szczecin
Leśnik Manowo – Vineta Wolin
Górnik Konin – Polonia Środa Wielkopolska
Pogoń Lębork – Elana Toruń
Chemik Bydgoszcz – Bałtyk Gdynia

9. kolejka – 1-2 października

Bałtyk Gdynia – Świt Skolwin (Szczecin)
Elana Toruń – Chemik Bydgoszcz
Polonia Środa Wielkopolska – Pogoń Lębork
Vineta Wolin – Górnik Konin
Pogoń II Szczecin – Leśnik Manowo
Lech II Poznań – Sokół Kleczew
KS Chwaszczyno – KKS Kalisz
Jarota Jarocin – GKS Przodkowo
Gwardia Koszalin – Wda Świecie

10. kolejka – 8-9 października

Świt Skolwin (Szczecin) – Wda Świecie
GKS Przodkowo – Gwardia Koszalin
KKS Kalisz – Jarota Jarocin
Sokół Kleczew – KS Chwaszczyno
Leśnik Manowo – Lech II Poznań
Górnik Konin – Pogoń II Szczecin
Pogoń Lębork – Vineta Wolin
Chemik Bydgoszcz – Polonia Środa Wielkopolska
Bałtyk Gdynia – Elana Toruń

11. kolejka – 15-16 października

Elana Toruń – Świt Skolwin (Szczecin)
Polonia Środa Wielkopolska – Bałtyk Gdynia
Vineta Wolin – Chemik Bydgoszcz
Pogoń II Szczecin – Pogoń Lębork
Lech II Poznań – Górnik Konin
KS Chwaszczyno – Leśnik Manowo
Jarota Jarocin – Sokół Kleczew
Gwardia Koszalin – KKS Kalisz
Wda Świecie – GKS Przodkowo

12. kolejka – 22-23 października

Świt Skolwin (Szczecin) – GKS Przodkowo
KKS Kalisz – Wda Świecie
Sokół Kleczew – Gwardia Koszalin
Leśnik Manowo – Jarota Jarocin
Górnik Konin – KS Chwaszczyno
Pogoń Lębork – Lech II Poznań
Chemik Bydgoszcz – Pogoń II Szczecin
Bałtyk Gdynia – Vineta Wolin
Elana Toruń – Polonia Środa Wielkopolska

13. kolejka – 29-30 października

Polonia Środa Wielkopolska – Świt Skolwin (Szczecin)
Vineta Wolin – Elana Toruń
Pogoń II Szczecin – Bałtyk Gdynia
Lech II Poznań – Chemik Bydgoszcz
KS Chwaszczyno – Pogoń Lębork
Jarota Jarocin – Górnik Konin
Gwardia Koszalin – Leśnik Manowo
Wda Świecie – Sokół Kleczew
GKS Przodkowo – KKS Kalisz

14. kolejka – 5-6 listopada

Świt Skolwin (Szczecin) – KKS Kalisz
Sokół Kleczew – GKS Przodkowo
Leśnik Manowo – Wda Świecie
Górnik Konin – Gwardia Koszalin
Pogoń Lębork – Jarota Jarocin
Chemik Bydgoszcz – KS Chwaszczyno
Bałtyk Gdynia – Lech II Poznań
Elana Toruń – Pogoń II Szczecin
Polonia Środa Wielkopolska – Vineta Wolin

15. kolejka – 12-13 listopada

Vineta Wolin – Świt Skolwin (Szczecin)
Pogoń II Szczecin – Polonia Środa Wielkopolska
Lech II Poznań – Elana Toruń
KS Chwaszczyno – Bałtyk Gdynia
Jarota Jarocin – Chemik Bydgoszcz
Gwardia Koszalin – Pogoń Lębork
Wda Świecie – Górnik Konin
GKS Przodkowo – Leśnik Manowo
KKS Kalisz – Sokół Kleczew

16. kolejka – 19-20 listopada

Świt Skolwin (Szczecin) – Sokół Kleczew
Leśnik Manowo – KKS Kalisz
Górnik Konin – GKS Przodkowo
Pogoń Lębork – Wda Świecie
Chemik Bydgoszcz – Gwardia Koszalin
Bałtyk Gdynia – Jarota Jarocin
Elana Toruń – KS Chwaszczyno
Polonia Środa Wielkopolska – Lech II Poznań
Vineta Wolin – Pogoń II Szczecin

17. kolejka- 26-27 listopada


Pogoń II Szczecin – Świt Skolwin (Szczecin)
Lech II Poznań – Vineta Wolin
KS Chwaszczyno – Polonia Środa Wielkopolska
Jarota Jarocin – Elana Toruń
Gwardia Koszalin – Bałtyk Gdynia
Wda Świecie – Chemik Bydgoszcz
GKS Przodkowo – Pogoń Lębork
KKS Kalisz – Górnik Konin
Sokół Kleczew – Leśnik Manowo

To o czym spekulowało się od dawna dziś stało się faktem. Rol.Ko. Konojady nie przystąpi do trzecioligowych rozgrywek w nowym sezonie, w ich miejsce zagra wicemistrz IV ligi gr. kujawsko-pomorskiej – Chemik Bydgoszcz.

– W związku z wycofaniem się z rozgrywek III ligi zespołu Chemik Bydgoszcz, jego miejsce zajmie Chemik Bydgoszcz – mówi Grzegorz Mółka, referent ds. komisji dyscyplinarnej Pomorskiego Związku Piłki Nożnej, który koordynować będzie rozgrywki w sezonie 2016/2017.

Bydgosczanie w poprzednim sezonie zdobyli 70 punktów i tylko jednego oczka brakło im do Rol.Ko. W 30. meczach podopieczni odnieśli 22 zwycięstwa, zanotowali 4 remisy o doznali 4 porażek. Taka sytuacja sprawia, że to właśnie od meczu z Chemikiem kakaesiacy zainauguruję zmgania w Kaliszu. Mecz ten zaplanowany jest na 13 sierpnia (godz. 17:00, Wał Matejki 2)