III liga 2017/2018, grupa II

0 - 0
III liga, gr 2
Sezon 2017/2018
al. 600-lecia 21, 62-540 Kleczew

Sokół Kleczew - KKS Kalisz

2 - 3
III liga, gr 2
Sezon 2017/2018
Narodowy Stadion Rugby, ul. Olimpijska 5/9, 81-538 Gdynia

Bałtyk Gdynia - KKS Kalisz

0 - 0
III liga, gr 2
Sezon 2017/2018
Stadion Miejski, Wał Matejki 2

KKS Kalisz - Polonia Środa Wielkopolska

2 - 1
III liga, gr 2
Sezon 2017/2018
Stadion Miejski, Wał Matejki 2

KKS Kalisz - Jarota Jarocin

1 - 0
III liga, gr 2
Sezon 2017/2018
Stadion im. im. Floriana Krygiera, ul. Karłowicza 28, 71-102 Szczecin

Pogoń II Szczecin - KKS Kalisz

3 - 2
III liga, gr 2
Sezon 2017/2018
ul. Sportowa 1, 83-304 Przodkowo

GKS Przodkowo - KKS Kalisz

1 - 1
III liga, gr 2
Sezon 2017/2018
Stadion Miejski, Wał Matejki 2

KKS Kalisz - Elana Toruń

0 - 3
III liga, gr 2
Sezon 2017/2018
ul. Sportowa 1, 74-100 Gryfino

Energetyk Gryfino - KKS Kalisz

0 - 0
III liga, gr 2
Sezon 2017/2018
Stadion Miejski, Wał Matejki 2

KKS Kalisz - Lech II Poznań

2 - 0
III liga, gr 2
Sezon 2017/2018
Stadion Miejski, Wał Matejki 2

KKS Kalisz - Górnik Konin

0 - 2
III liga, gr 2
Sezon 2017/2018
Stadion Miejski, ul. Sienkiewicza 18, 86-100 Świecie

Wda Świecie - KKS Kalisz

2 - 0
III liga, gr 2
Sezon 2017/2018
Stadion Miejski, Wał Matejki 2

KKS Kalisz - Centra Ostrów Wielkopolski

0 - 1
III liga, gr 2
Sezon 2017/2018
Stadion Miejski w Pelplinie, ul. Czarnieckiego 8, 83-130 Pelplin

Wierzyca Pelplin - KKS Kalisz

14:00
III liga, gr 2
Sezon 2017/2018
Stadion Miejski, Wał Matejki 2

KKS Kalisz - KP Starogard Gdański

14:00
III liga, gr 2
Sezon 2017/2018
ul Sportowa 2A, 86-050 Solec Kujawski

Unia Solec Kujawski - KKS Kalisz

12:00
III liga, gr 2
Sezon 2017/2018
Stadion Miejski, Wał Matejki 2

KKS Kalisz - Kotwica Kołobrzeg

13:00
III liga, gr 2
Sezon 2017/2018
ul. Stołczyńska 100, 71-871 Szczecin

Świt Szczecin - KKS Kalisz

Kolejka 1 – 12-13 sierpnia
Centra Ostrów Wielkopolski – Pogoń II Szczecin
Wierzyca Pelplin – Wda Świecie
KS Chwaszczyno – Górnik Konin
Unia Solec Kujawski – Energetyk Gryfino
Kotwica Kołobrzeg – Elana Toruń
Świt Skolwin (Szczecin) – Lech II Poznań
Sokół Kleczew – GKS Przodkowo
Bałtyk Gdynia – KKS Kalisz
Polonia Środa Wielkopolska – Jarota Jarocin

Kolejka 2 – 19-20 sierpnia
Pogoń II Szczecin – Jarota Jarocin
KKS Kalisz – Polonia Środa Wielkopolska
GKS Przodkowo – Bałtyk Gdynia
Lech II Poznań – Sokół Kleczew
Elana Toruń – Świt Skolwin (Szczecin)
Energetyk Gryfino – Kotwica Kołobrzeg
Górnik Konin – Unia Solec Kujawski
Wda Świecie – KS Chwaszczyno
Centra Ostrów Wielkopolski – Wierzyca Pelplin

Kolejka 3 – 23 sierpnia
Wierzyca Pelplin – Pogoń II Szczecin
KS Chwaszczyno – Centra Ostrów Wielkopolski
Unia Solec Kujawski – Wda Świecie
Kotwica Kołobrzeg – Górnik Konin
Świt Skolwin (Szczecin) – Energetyk Gryfino
Sokół Kleczew – Elana Toruń
Bałtyk Gdynia – Lech II Poznań
Polonia Środa Wielkopolska – GKS Przodkowo
KKS Kalisz – Jarota Jarocin

Kolejka 4 – 26-27 sierpnia
Pogoń II Szczecin – KKS Kalisz
GKS Przodkowo – Jarota Jarocin
Lech II Poznań – Polonia Środa Wielkopolska
Elana Toruń – Bałtyk Gdynia
Energetyk Gryfino – Sokół Kleczew
Górnik Konin – Świt Skolwin (Szczecin)
Wda Świecie – Kotwica Kołobrzeg
Centra Ostrów Wielkopolski – Unia Solec Kujawski
Wierzyca Pelplin – KS Chwaszczyno

Kolejka 5 – 2-3 września
KS Chwaszczyno – Pogoń II Szczecin
Unia Solec Kujawski – Wierzyca Pelplin
Kotwica Kołobrzeg – Centra Ostrów Wielkopolski
Świt Skolwin (Szczecin) – Wda Świecie
Sokół Kleczew – Górnik Konin
Bałtyk Gdynia – Energetyk Gryfino
Polonia Środa Wielkopolska – Elana Toruń
Jarota Jarocin – Lech II Poznań
KKS Kalisz – GKS Przodkowo

Kolejka 6 – 9-10 września
Pogoń II Szczecin – GKS Przodkowo
Lech II Poznań – KKS Kalisz
Elana Toruń – Jarota Jarocin
Energetyk Gryfino – Polonia Środa Wielkopolska
Górnik Konin – Bałtyk Gdynia
Wda Świecie – Sokół Kleczew
Centra Ostrów Wielkopolski – Świt Skolwin (Szczecin)
Wierzyca Pelplin – Kotwica Kołobrzeg
KS Chwaszczyno – Unia Solec Kujawski

Kolejka 7 – 16-17 września
Unia Solec Kujawski – Pogoń II Szczecin
Kotwica Kołobrzeg – KS Chwaszczyno
Świt Skolwin (Szczecin) – Wierzyca Pelplin
Sokół Kleczew – Centra Ostrów Wielkopolski
Bałtyk Gdynia – Wda Świecie
Polonia Środa Wielkopolska – Górnik Konin
Jarota Jarocin – Energetyk Gryfino
KKS Kalisz – Elana Toruń
GKS Przodkowo – Lech II Poznań

Kolejka 8 – 23-24 września
Pogoń II Szczecin – Lech II Poznań
Elana Toruń – GKS Przodkowo
Energetyk Gryfino – KKS Kalisz
Górnik Konin – Jarota Jarocin
Wda Świecie – Polonia Środa Wielkopolska
Centra Ostrów Wielkopolski – Bałtyk Gdynia
Wierzyca Pelplin – Sokół Kleczew
KS Chwaszczyno – Świt Skolwin (Szczecin)
Unia Solec Kujawski – Kotwica Kołobrzeg

Kolejka 9 – 30 września-1 października
Kotwica Kołobrzeg – Pogoń II Szczecin
Świt Skolwin (Szczecin) – Unia Solec Kujawski
Sokół Kleczew – KS Chwaszczyno
Bałtyk Gdynia – Wierzyca Pelplin
Polonia Środa Wielkopolska – Centra Ostrów Wielkopolski
Jarota Jarocin – Wda Świecie
KKS Kalisz – Górnik Konin
GKS Przodkowo – Energetyk Gryfino
Lech II Poznań – Elana Toruń

Kolejka 10 – 7-8 października
Pogoń II Szczecin – Elana Toruń
Energetyk Gryfino – Lech II Poznań
Górnik Konin – GKS Przodkowo
Wda Świecie – KKS Kalisz
Centra Ostrów Wielkopolski – Jarota Jarocin
Wierzyca Pelplin – Polonia Środa Wielkopolska
KS Chwaszczyno – Bałtyk Gdynia
Unia Solec Kujawski – Sokół Kleczew
Kotwica Kołobrzeg – Świt Skolwin (Szczecin)

Kolejka 11 – 14-15 października
Świt Skolwin (Szczecin) – Pogoń II Szczecin
Sokół Kleczew – Kotwica Kołobrzeg
Bałtyk Gdynia – Unia Solec Kujawski
Polonia Środa Wielkopolska – KS Chwaszczyno
Jarota Jarocin – Wierzyca Pelplin
KKS Kalisz – Centra Ostrów Wielkopolski
GKS Przodkowo – Wda Świecie
Lech II Poznań – Górnik Konin
Elana Toruń – Energetyk Gryfino

Kolejka 12 – 21-22 października
Pogoń II Szczecin – Energetyk Gryfino
Górnik Konin – Elana Toruń
Wda Świecie – Lech II Poznań
Centra Ostrów Wielkopolski – GKS Przodkowo
Wierzyca Pelplin – KKS Kalisz
KS Chwaszczyno – Jarota Jarocin
Unia Solec Kujawski – Polonia Środa Wielkopolska
Kotwica Kołobrzeg – Bałtyk Gdynia
Świt Skolwin (Szczecin) – Sokół Kleczew

Kolejka 13 – 28-29 października
Sokół Kleczew – Pogoń II Szczecin
Bałtyk Gdynia – Świt Skolwin (Szczecin)
Polonia Środa Wielkopolska – Kotwica Kołobrzeg
Jarota Jarocin – Unia Solec Kujawski
KKS Kalisz – KS Chwaszczyno
GKS Przodkowo – Wierzyca Pelplin
Lech II Poznań – Centra Ostrów Wielkopolski
Elana Toruń – Wda Świecie
Energetyk Gryfino – Górnik Konin

Kolejka 14 – 4-5 listopada
Pogoń II Szczecin – Górnik Konin
Wda Świecie – Energetyk Gryfino
Centra Ostrów Wielkopolski – Elana Toruń
Wierzyca Pelplin – Lech II Poznań
KS Chwaszczyno – GKS Przodkowo
Unia Solec Kujawski – KKS Kalisz
Kotwica Kołobrzeg – Jarota Jarocin
Świt Skolwin (Szczecin) – Polonia Środa Wielkopolska
Sokół Kleczew – Bałtyk Gdynia

Kolejka 15 – 11-12 listopada
Bałtyk Gdynia – Pogoń II Szczecin
Polonia Środa Wielkopolska – Sokół Kleczew
Jarota Jarocin – Świt Skolwin (Szczecin)
KKS Kalisz – Kotwica Kołobrzeg
GKS Przodkowo – Unia Solec Kujawski
Lech II Poznań – KS Chwaszczyno
Elana Toruń – Wierzyca Pelplin
Energetyk Gryfino – Centra Ostrów Wielkopolski
Górnik Konin – Wda Świecie

Kolejka 16 – 18-19 listopada
Pogoń II Szczecin – Wda Świecie
Centra Ostrów Wielkopolski – Górnik Konin
Wierzyca Pelplin – Energetyk Gryfino
KS Chwaszczyno – Elana Toruń
Unia Solec Kujawski – Lech II Poznań
Kotwica Kołobrzeg – GKS Przodkowo
Świt Skolwin (Szczecin) – KKS Kalisz
Sokół Kleczew – Jarota Jarocin
Bałtyk Gdynia – Polonia Środa Wielkopolska

Kolejka 17 – 25-26 listopada
Polonia Środa Wielkopolska – Pogoń II Szczecin
Jarota Jarocin – Bałtyk Gdynia
KKS Kalisz – Sokół Kleczew
GKS Przodkowo – Świt Skolwin (Szczecin)
Lech II Poznań – Kotwica Kołobrzeg
Elana Toruń – Unia Solec Kujawski
Energetyk Gryfino – KS Chwaszczyno
Górnik Konin – Wierzyca Pelplin
Wda Świecie – Centra Ostrów Wielkopolski