Obiekty

wal_matejkiKKS Kalisz rozgrywa swoje spotkania na Stadionie Miejskim przy Wale Matejki 2. Obiekt liczy 550 miejsce zadaszonych, w tym sektor gości o pojemności 55. osób.

lodzkaTrwa obecnie remont Stadionu Miejskiego przy ul. Łódzkiej. Powstanie arena sportowa obejmująca płytę boiska o powierzchni 8.086,00 m2 , wraz z instalacją nawadniania i instalacją ogrzewania płyty boiska piłkarskiego. Ponadto, ośmiotorowa bieżnia okrężna o długości 400 m wraz z jej odwodnieniem, rzutnie do: pchnięcia kulą, rzutu oszczepem, rzutu dyskiem i młotem; skocznia do skoku w dal z oddzielnymi rozbiegami do skoku w dal i trójskoku, dwustronna skocznia do skoku o tyczce, skocznia do skoku wzwyż oraz wyposażenie areny. Docelowo nowy obiekt pomieści ok. 8 tysięcy kibiców.

hala_lodzka29Koszykarze KKS-u Kalisz rozgrywają swoje spotkania w hali kaliskiego Ośrodka Sportu Rehabilitacji i Rekreacji przy ul. Łódzkiej 29. Hala liczy 720 miejsc siedzących.

IMG_2092Pięściarze kaliskiego klubu swoje szlify szkolą w klubowej salce bokserskiej, usytuowanej przy Wale Matejki 2.

6_PLYWANIEPływacy KKS-u Kalisz szkolą swoje umiejętności na krytej pływalni kaliskiego Ośrodka Sportu Rehabilitacji i Rekreacji przy ul. Łódzkiej 29. Kryta pływalnia 25×12,5m o głębokości 0,9 – 3,8m, z 6 torami, wieżą do skoków, widownią na 200 miejsc na dwóch antresolach.