Trenerzy KKS-u


ZBIGNIEW CIERNIAK

16.07.2006 – 31.12.2006

GRZEGORZ KALEK

04.01.2007 – 03.06.2008

KRZYSZTOF FLORCZAK

07.06.2008 – 30.06.2009

MARIUSZ KACZMAREK

02.07.2009 – 07.05.2013

GRZEGORZ DZIUBEK

07.05.2013 – 24.09.2013

PIOTR ROMKE

24.09.2013 – 29.10.2013

BARTOSZ GRABOWSKI

29.10.2013 – 31.11.2013

KRZYSZTOF WEWIÓR

19.12.2013 – 04.06.2014

DAMIAN BARAS

17.06.2014 – 03.09.2014


KRZYSZTOF PAWLAK

03.09.2014 – 31.08.2015


ANDRZEJ PASZKIEWICZ

01.09.2015 – 19.10.2015


DAMIAN OSTRYCHALSKI

29.10.2015 – 27.11.2015

SŁAWOMIR SUCHOMSKI

27.11.2015 – 30.06.2016

PIOTR MORAWSKI

01.07.2016 – obecnie